Štítek: Novinka

 • Mikrodrátěnka

  69 

  Představujeme revoluční pomocníka do vaší domácnosti – Mikrodrátěnku. Tento unikátní produkt je navržen tak, aby se stal vaším nezbytným společníkem v boji proti nečistotě a skvrnám na všech površích vaší domácnosti. S kombinací mikrovlákna na jedné straně a polypropylenového vlákna na druhé, Mikrodrátěnka zaručuje dokonalé čištění bez rizika poškrábání nebo poškození vašich povrchů.

 • Ručník na sušení auta DUPLEX DRY

  249 

  Tento inovativní mikroručník byl navržen s jediným cílem: usnadnit vám život. S gramáží 370g/m^2 a vynikající absorpční schopností, DUPLEX DRY představuje špičku ve své kategorii. Ať už potřebujete perfektně vysušit váš vůz po mytí, nebo hledáte univerzálního pomocníka do domácnosti, DUPLEX DRY je odpovědí na vaše potřeby.

 • Dárkový balíček pro karavany a obytné přívěsy 9v1

  2329 

  Nechejte se okouzlit jedinečným Dárkovým balíčkem pro karavany a obytné přívěsy 9v1! Tento luxusní set vyčnívá nad ostatními nejen svým elegantním černým balením s červenou stuhou, ale především svým výběrem nezbytných produktů, které udrží váš karavan nebo obytný přívěs v bezchybném stavu.

 • Dárkový balíček s Wash & Wax 7v1

  1399 

  Zapomeňte na stres z nečistého interiéru i exteriéru vašeho vozu! Dárkové balení autokosmetiky pro kompletní péče o skla, interiér i lak auta.

 • Dárkový balíček péče o auto 8v1

  1899 

  Napěchovaný balíček autokosmetiky pro péči o auto Vám nejen pomůže při čištění skel, interiéru a vnějšku vozu, ale i při naleštění a vysoce účinné ochraně laků pomocí polymerů.  Vše v jednom balení dohromady s mikroutěrkami, bezešvou mikroutěrkou a speciální utěrkou na sklo. Stylově zabalené, v balíčku uložené a připravené k okamžitému obdarování.

 • Dárkový balíček NANO kosmetiky 5v1

  1129 

  Bezkonkurenční sada NANO stěračů s účinným Čističem interirérových skel, NANO voskem, aplikační žlutou utěrkou a Magickou utěrkou pro čištění beze šmouh. Prostě pecka.

 • Sada motokosmetiky pro péči o motorku

  1199 

  Sada vzbuzující nadšení u všech motorkářů. Kompletní péče o motorku, od univerzálního čističe motorek, přes motošampon, až po NANOochranu ve formě NANO vosku a NANOplexi.

 • Sada pro snadnou aplikaci Wash&Wax

  1339 

  Sada s kvalitní autokosmetikou. S ní získáte nejen čisté a svěží auto, ale i více času pro sebe. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby čištění bylo co nejefektivnější. Takže už nemusíte trávit hodiny čištěním a můžete se věnovat tomu, co vás opravdu baví.

 • Sada Vše pro interiér

  719 

  Zapomeňte na stres z nečistého interiéru vašeho vozu! Představujeme Vám naši sadu pro Čistý interiér auta – všestranné, účinné a snadno použitelné produkty pro příjemný pocit ve Vašem voze.

 • Sada pro péči jízdních kol a elektrokol

  749 

  Sada obsahuje extra účinné přípravky na čištění a ošetření všech typů jízdních kol.

 • Čistič karavanů a obytných přívěsů KEMP

  349 

  Odstraňuje stopy po dešti, čistí a oživuje plastové a polykarbonátové díly. Snadno s ním odstraníte nánosy špíny ze střechy karavanu nebo obytného vozu.

 • Čistič skel GLASSprofi

  269 

  Prémiový čistič skel v 500ml balení navržený tak, aby splňoval potřeby těch nejnáročnějších zákazníků. S jeho jedinečným složením nejenže dosáhnete dokonalého čistého skla bez šmouh, ale také obnovíte a ochráníte svá okna a skleněné povrchy.

 • Lešticí pasta Metal Polish NANOSOL

  209 

  Leštěnka na kovy je řešení pro dosažení dokonalého lesku na všech kovových površích. Od nerezu, hliníku a chromu, až po měď a mosaz.

 • NANOhoubička – sada 10ks

  199 

  NANOhoubička je vyrobena ze speciálního pěnového materiálu, který velmi šetrným způsobem čistí různorodé povrchy. Funguje na bázi gumy, je mírně abrazivní, ale nepoškozuje lesklé povrchy. Lesklé povrchy naopak leští. Matné povrchy zanechává matné.

 • NANOpáska

  249 

  Váš pomocník, který změní vše, co jste kdy věděli o páskách! Tato oboustranná nano páska je takový malý zázrak technologie, který nabízí nekonečné možnosti použití v domácnosti, kanceláři i autě.

 • Parfém do auta BOSS 50 ml

  279 

  Elegantní parfém do auta Hunter – navržený pro všechny, kteří oceňují vůni čistoty a svěžesti ve svém automobilu. Symbol mužnosti, síly a klasické elegance.

 • Parfém do auta HUNTER 50 ml

  279 

  Elegantní parfém do auta Hunter – navržený pro všechny, kteří oceňují vůni čistoty a svěžesti ve svém automobilu. Dotvořte atmosféru vašeho vozu jedinečným puncem luxusu a smyslnosti.

 • Parfém do auta SAMURAI 50 ml

  279 

  Elegantní parfém do auta Samurai – navržený pro všechny, kteří oceňují vůni čistoty a svěžesti ve svém automobilu. Ušlechtilá a kořeněná vůně.

Název