• Výrobek funguje skvěle i na skvrny po hnojivu s obsahem železa pro odstranění mechu.

Jak odstranit rezavé skvrny z dlažby?

7 května, 2024|

Rezavé skvrny na dlažbě z přírodních i umělých kamenů mohou výrazně narušit estetický vzhled těchto povrchů, obzvláště po použití železem obohacených hnojiv nebo prostředků na odstraňování mechu. Jak na odstranění rezavých skvrn z dlažby a dalších povrchů se podíváme v tomto článku.

  • Odstranění rzi z přírodního kamene pomocí RUST PH6 od NANOSOL

Odstranění rzi z náhrobního kamene

22 února, 2024|

Odstranění rzi z náhrobního kamene, umělého nebo zvláště přírodního může být problematické. Zvláště na přírodní kámen se nevyplatí používat agresivní čističe s kyselou bází. Ty kámen totiž nenávratně poškodí. Rez z kamene neradi odstraňují i

Filtrovat produkty podle materiálu

Představujeme celou škálu produktů určených pro čištění a údržbu karavanů a obytných přívěsů. Vše navrženo s cílem usnadnit uživatelům péči o jejich mobilní domovy a zároveň zvýšit jejich životnost a zachovat jejich kvalitu.

Čisticí prostředky, vosky a lešticí prostředky určené pro exteriér karavanů, speciální čističe na interiér, údržbářské nástroje, jako jsou čisticí kartáče, houbičky a hadry, a další speciální výrobky pro čištění a údržbu karavanů.

Všechny produkty jsou vyrobeny tak, aby byly snadno použitelné i pro běžné uživatele bez odborných znalostí nebo specifických dovedností.