• Výrobek funguje skvěle i na skvrny po hnojivu s obsahem železa pro odstranění mechu.

Jak odstranit rezavé skvrny z dlažby?

7 května, 2024|

Rezavé skvrny na dlažbě z přírodních i umělých kamenů mohou výrazně narušit estetický vzhled těchto povrchů, obzvláště po použití železem obohacených hnojiv nebo prostředků na odstraňování mechu. Jak na odstranění rezavých skvrn z dlažby a dalších povrchů se podíváme v tomto článku.

  • Odstranění rzi z přírodního kamene pomocí RUST PH6 od NANOSOL

Odstranění rzi z náhrobního kamene

22 února, 2024|

Odstranění rzi z náhrobního kamene, umělého nebo zvláště přírodního může být problematické. Zvláště na přírodní kámen se nevyplatí používat agresivní čističe s kyselou bází. Ty kámen totiž nenávratně poškodí. Rez z kamene neradi odstraňují i

Pečlivě vybrané kolekce produktů, které jsou tématicky sladěné a připravené pro konkrétní účely čištění a ochrany. Tyto sady zahrnují široký sortiment přípravků, které jsou ideální pro údržbu a péči o automobily, motocykly, jízdní kola, karavany, ale také pro použití v domácnosti či dílně. Nabídka sad zahrnuje vše potřebné pro efektivní čištění, ošetření a ochranu povrchů, což zákazníkům usnadňuje výběr a nákup, jelikož mají vše potřebné pohromadě. Tyto sady jsou také skvělým dárkovým řešením pro každého, kdo se chce o své vybavení postarat s maximální péčí.

Chcete-li mít sadu krásně zabalenou jako dárek, mrkněte na naše Dárkové balíčky.