NANO kosmetika

 • NANO vosk na hliník NANOALU

  689 

  Dlouhotrvající ochrana hliníku a hliníkových slitin včetně Siluminu. Na povrchu tvoří transparentní, ultratenkou, nanovrstvu, která velmi účinně odpuzuje vodu, soli a špínu.

 • NANO vosk na leštěný kámen, mramor a žulu od NANOSOL

  NANO vosk na leštěný kámen, mramor, žulu

  559 

  NANO vosk ochrání leštěný kámen až na 7 let! Ochrana proti vodě, vosku, hlíně. Omezuje růstu mechů, plísní i rzi. 

 • NANO vosk na auto 250 ml

  379 

  NANO vosk je takovým ochraným štítem vašeho auta. Obsahuje nano částice, které pomáhají s ochranou laku automobilu minimálně na 6 měsíců.

 • Polymerová ochrana laku 6+

  545 

  Polymerová ochrana laku 6+ nabízí  lepší vlastnosti nežli nano vosky. Snadná aplikace, výdrž delší více jak 6 měsíců (6+) a přitom chrání Vaše auto, zvyšuje lesk a usnadňuje mytí. Jedná se o modernější přípravek, který kombinuje polymerové a nanočástice. Díky tomu dodává perfektní lesk, snadno se aplikuje a maximálně chrání. Ideální na domácí použití.

 • Sleva!

  NANOmat

  1319 

  Sada na nanoimpregnaci kovářské barvy a matných barev. Není vhodný karoserie aut.

 • Ochranný NANO vosk na kola a elektrokola 250ml od NANOSOL

  NANO vosk na kolo

  379 

  NANO vosk je takovým ochranným štítem vašeho kola nebo elektrokola. Obsahuje nano částice, které pomáhají s ochranou laku, plastových částí a to minimálně na 6 měsíců.

 • NANO vosk na motorku

  379 

  NANO vosk je takovým ochranným štítem vaší motorky. Obsahuje nano částice, které pomáhají s ochranou laku motorky minimálně na 6 měsíců.

 • Sleva!

  NANOelox

  1319 

  Sada na nanoimpregnaci eloxovaného hliníku. Není vhodný na hliník bez eloxovaného povrchu.

 • NANOboty: impregnace na obuv

  379 

  Nano impregnace NANOboty vytváří na obuvi ochrannou vrstvu s mnoha funkčními výhodami. Je hydrofobní: odpuzuje vodu, tím pádem je nepromokavá a de facto samočistící, neboť ani voda, ani nečistoty nepronikají do materiálu. Povrch je nepřilnavý: snadno z něj očistíte i barvu či třeba beton. Zvyšuje mechanickou odolnost a životnost obuvi. A to vše při zachování prodyšnosti bot.

 • NANOkůže: impregnace na kůži

  379 

  Nano impregnace NANOkůže slouží k dlouhotrvající ochraně kožených povrchů. Je hydrofobní, díky čemuž brání nejen promočení materiálu, ale i jeho ušpinění. Ochranný film vytváří na materiálu vysoce nepřilnavý povrch, čehož vlivem na něm neulpí ani obtížně vyčistitelné nečistoty. Impregnace sama vydrží velmi dlouho, vyživuje a uchovává vlastnosti kožených povrchů a zvyšuje jejich mechanickou odolnost. A prodlužuje životnost ošetřované kůže.

 • Dárková sada NANO kosmetiky 7v1

  1449 

  Nabitý balíček autokosmetiky posilněné nanotechnologií pro zářivý lesk a ochranu před nečistotami, deštěm a mrazem až po dobu 6 měsíců na jedno ošetření. Stylově zabalený praktický dárek rovnou připravený na předání.

 • Dárkový balíček NANO kosmetiky 5v1

  999 

  Bezkonkurenční sada NANO stěračů s účinným Čističem interirérových skel, NANO voskem, aplikační žlutou utěrkou a Magickou utěrkou pro čištění beze čmouh. Prostě pecka.

 • Sada NANO kosmetiky

  1159 

  Nabitý balíček s převratnou NANO technologií pro zářivý lesk a ochranu před nečistotami až po dobu 6 měsíců. Vše v jednom balení, ale BEZ dárkového balení se stuhou.

Název

Přejít nahoru